Služby

  DIGITÁLNÍ TISK • SÍTOTISK • NAŽEHLOVACÍ FÓLIE

Vytváříme kvalitní potisky na trička, pracovní oděv a další oblečení. S naší technologií jsme schopní potisknout různé druhy textilu jako jsou trička, mikiny, tílka, batohy, látkové tašky, pracovní oděvy a další oblečení. Kromě textilu tiskneme i na karton a papír.

POTISK TEXTILU

Potisku textilu se věnujeme již více než 10 let. Moderní technologii digitálního tisku s jeho fotografickou kvalitou vhodně kombinujeme s vysokou trvanlivostí klasického sítotisku prověřeného staletími. Obě technologie aplikujeme metodou přímého potisku, tedy barva není na textil nalepená, ale je přímo ukotvena do textilního vlákna. Hlavní náplní je potisk triček, mikin, pracovních oděvů, atd. Přírodní materiály, směsové materiály, či PES.

Naši nabídku textilu můžete shlédnout v následujících katalozích s uvedenými skladovými zásobami. Aktuální cenovou nabídku Vám zašleme na základě poptávky.

Textil značek Fruit of the Loom, Kariban, Russel, JHK, Russel, Pro-Act a další:
www.xtextil.eu
Textil značek Malfini a Adler:
www.adler.info

VÝROBA NAŽEHLOVACÍCH SAMOLEPEK

Pro specifický textil či speciální tiskové efekty vyrábíme nažehlovaci samolepky a následně je aplikujeme na textil v termolisu.

 

GRAFICKÉ STUDIO

 Abychom mohli potisk na tričko vyrobit, je nezbytné, abychom měli k dispozici grafický návrh. Pokud tento návrh nemáte, můžeme Vám ho připravit. I v případě, že máte pouze konkrétní představu, ale nemáte připravený grafický návrh v kvalitě odpovidající požadavkům, i v tomto případě Vám ho rádi připravíme.